THRIVE Ngrini Ushqimet e Thata

Thrive Life është një kompani që prodhon dhe shet një sërë ushqimesh të thara në ngrirje, përfshirë drithërat, perime, frutat, baxho, Mish, bathë, dhe ushqime të lehta. Ata shesin ushqime që janë gati për t’u ngrënë menjëherë, si dhe përbërës për njerëzit që duan të përgatisin recetat e tyre. E tyre “proces nutrilock” përfshin vjeljen e prodhimeve të pjekura dhe ngrirjen e shpejtë të tij brenda tre orëve në mënyrë që të ruhen më së shumti lëndë ushqyese. Asnjë konservues nuk përdoret. Thrive Life u ofron njerëzve mundësinë të bëhen konsulentë duke ua prezantuar ushqimet të tjerëve dhe duke u përpjekur t'i shesin ato.

Ushqimet e lulëzuara të ngrira të lulëzuara prodhohen pikërisht këtu në Sh.B.A dhe paketohen nga Thrive Life. THRIVE ushqimet kanë një jetë të mrekullueshme të raftit që zgjat 5-25 vjet, duke e bërë atë një ushqim të shkëlqyeshëm urgjence ose një ushqim mbijetese. Këto ushqime të thata të ngrira mund të ruhen në kuzhinën tuaj ose në qilarin tuaj për një kohë të gjatë pa asnjë shqetësim për prishjen. Shtë një mënyrë e shkëlqyeshme për të kursyer para gjatë një ekonomie në rritje ose recesioni. Përdorimi i teknologjisë së ngrirjes së flash, Ushqimet e lulëzuara mbajnë 99% të lëndëve ushqyese, ngjyra, dhe cilësi. Dhe produktet tona gjithashtu shijojnë mahnitëse! E përkryer për ruajtje afatgjatë dhe përdorim të përditshëm kur ka një ndërprerje të furnizimit me ushqim.

Ushqimet Thrive Life tashmë janë përgatitur për t’u ngrënë, përfshirë copëtimin nëse është e nevojshme. Çdo artikull ushqimor vjen në një kanaçe, duke i bërë ato të lehta për tu grumbulluar për ruajtje.

Ushqimet Thrive Life ngrihen shpejt në fazën e pjekurisë së tyre, kështu që ata kanë shije të shijshme. Shijet janë të vërteta dhe të shijshme. Ndërsa është e rrallë të gjesh dikë që do gjithçka që ofron çdo kompani, recensentët e Thrive Life të gjithë kënaqen me të preferuarit e tyre.

Shumë njerëz i duan frutat dhe perimet e tyre. Njerëzit që janë adhurues të ëmbëlsirave gjithashtu i duan kafshimet e kosit të kompanisë. të cilat vijnë në fruta pasioni, vanilje, boronica, shije shege dhe luleshtrydhe.

Lulëzojnë produktet ushqimore

Thrive Life shet një larmi të madhe ushqimesh që përfshijnë fruta, veggies, Mish, dhe kokrrat. Njerëzit që duan të përgatisin ushqimin e tyre, por nuk janë saktësisht të sigurt se si të fillojnë, mund të blejnë komplete ushqimi që përfshijnë të gjithë përbërësit e tharë në ngrirje për të bërë diçka.

Për shembull, paketa e Pules Jugperëndimore përfshin feta pule, speca zile, oriz kaf, qepë, misri, lëng mishi, speca djegës, fasule të zeza, dhe një paketë erëzash. Ai gjithashtu përfshin kartat e recetave për shtatë vakte që mund të bëhen vetëm me këto përbërës. Ata gjithashtu shesin “Pllaka të thjeshta,” të cilat janë vakte që janë plotësisht të gatshme për t’u ngrënë, siç është skuqja, djegës, pulë dhe petulla, dhe tacos. Per embelsire, ata ofrojnë përzierje për të bërë produkte të pjekura si brownies, kifle, dhe biskota. Plus, ti mund te blesh “rostiçeri” qese gjërash si fruta të thata, krisur, dhe pickimet e kosit.

Arsyet për të blerë THRIVE

Ne kemi kontrolluar globin vetëm për më të freskëtat, përbërës me cilësi më të lartë. Ushqimet tona nuk përmbajnë MSG dhe janë përzgjedhur personalisht bazuar në standardet më të rrepta. Nga ferma në shtëpinë tuaj, ne personalisht mbikëqyrim të gjithë procesin e zhvillimit THRIVE në mënyrë që të keni paqe mendore duke ditur që po merrni produktet më të mira për ruajtjen e ushqimit në dispozicion.
Sepse THRIVE u zhvillua për planifikimin e menusë të përditshme, ne e kemi bërë misionin tonë për të siguruar që ushqimet që hani kanë shije të shkëlqyeshme! Për dallim nga produktet e tjera të ruajtjes së ushqimit që fshihen dhe nuk përdoren kurrë, produktet tona janë testuar herë pas here për të verifikuar freskinë dhe shijen e tyre të shkëlqyeshme. Me THRIVE ushqime, shije e shkëlqyer është standardi – jo përjashtim.
Me një kosto të ulët për shërbim, THRIVE ushqimet janë një mënyrë e shkëlqyeshme për të kursyer para ndërsa garantoni se familja juaj merr shumëllojshmërinë e ushqimit dhe ushqimin që meritojnë.
Receta të thjeshta për tu bërë janë të përfshira në çdo kanaçe të THRIVE kështu që nuk do të mbeteni kurrë të pyesni veten se si të përdorni magazinën e ushqimit që blini. Sepse ne dëshirojmë që familja juaj të shijojë shijen dhe ushqimin më të mirë të mundshëm, të gjitha recetat tona janë zhvilluar posaçërisht për produktet THRIVE.
Kanaçe të koduara me ngjyra e mbajnë ushqimin tuaj të organizuar në mënyrë të përshtatshme duke siguruar që dieta juaj përmban sasinë e duhur të ekuilibrit dhe shumëllojshmërisë. Kur përdoret në lidhje me Sistemet tona të Rrotullimit të Ushqimit, THRIVE ushqimet rrotullohen vazhdimisht, duke garantuar që familja juaj të marrë ushqimin më të freskët të mundshëm.

Gjërat që e dallojnë atë nga pushimi

  • Ushqimi i lulëzuar është i ulët në natrium dhe i pasur me ushqim.
  • Ushqimi është i paketuar në madhësi të ndryshme.
  • Mund të porosisni atë që dëshironi.